Житомирська область, Бердичівський район

Молодь Житомирщини запрошується до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Інклюзивний дизайн»

Конкурс відбудеться за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу – виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Проєкти приймаються за такими номінаціями:

• «Житлові будинки та громадські будівлі і споруди»;
  • «Громадські простори»;
  • «Елементи вулично-дорожньої мережі міста»;
  • «Предметний дизайн»;
  • «ІТ-технології»;
  • «Одяг та аксесуари».

Подання заявок: до 26 квітня 2020 року.

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу розміщено за посиланням.

Контакти: тел.: (057)751-78-44, (050)300-34-81 – Олена Шингарьова.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua