В області для медиків створять службові маршрути для довезення на роботу

Дата: 19.03.2020 08:45

Відсьогодні, 18 березня, на Житомирщині заборонене пасажирське перевезення у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Поки заборона діятиме три тижні до завершення карантину – по 3 квітня 2020 року.

Однак, частина медичних працівників не змогли дістатися до своїх робочих місце через труднощі з транспортом. Тому в області розроблять службові маршрути для довезення медиків на роботу.

«Сьогодні вивчаємо потребу для медичних працівників у довезенні їх на роботу. Потрібно знати кількість людей та напрямки. І будемо створювати спеціальні службові маршрути для медиків, аби вони без перешкод у час карантину діставалися до лікувальних установ області», – розповіла заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час брифінгу.

Нагадаємо, що на Житомирщині з місцевих бюджетів виділили понад 45 млн грн на запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Варто відмітити, що відповідно до законів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу в Україні, які підписав сьогодні Президент України Володимир Зеленський, медичним працівникам передбачається доплата. Так медикам, які задіяні на роботах з ліквідації з коронавірусу в Україні, доплачуватимуть до 200% зарплати. Також будуть здійснені доплати окремим категоріям працівників, які забезпечують основні сфери життєдіяльності.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua