Родини Житомирщини! Встигніть взяти участь у Національному проєкті «Родинна Слава»

Дата: 17.03.2020 13:52

УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку Національного проєкту «Родинна Слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім’ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей.

У рамках проєкту готується висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім’ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани, відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, громадською відзнакою «Родина року-2020», почесними грамотами.

Проєкт започаткований з метою популяризації і підвищення громадського авторитету сімейних цінностей, відповідального батьківства, взаємного розповсюдження позитивного досвіду соціально-відповідальних здоровий спосіб життя, розвивають захоплення і таланти членів сім’ї, беруть активну участь у житті суспільства, регіону, країни. сімей, сімейних династій, які пропагують.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ: відзначення та вшанування кращих українських родин; забезпечення інформаційної підтримки учасникам налагодження партнерських відносин між особистостями.

ВИМОГИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ:

1. Матеріали подаються до УIВЦ «Галактика» електронною поштою або на оптичних носіях інформації.
  2. Фотоматеріали надаються високої якості, у форматах JPEG, TIFF. Мінімальний розмір фото -3 Мб.
  3. Текстова інформація подасться в електронному вигляді українською мовою у форматі MS Word.

Контактна інформація:

Сайт – www.galaktika2005.com.ua

Електронна пошта – galaktika2005@gmail

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua