В області рекомендують на 30 днів призупинити діяльність розважальних закладів

Дата: 17.03.2020 08:24

Таке рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 16 березня.

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, обласна комісія рекомендує головам районів, об’єднаних територіальних громад, міст області призупинити роботу розважальних закладів на Житомирщині.

«Рекомендуємо на тридцять днів призупинити діяльність таких розважальних закладів, як кінотеатрицукетеатри, музеї, бібліотеки, інші культурні, розважальні та спортивні заклади.  У звичному режимі мають працювати аптеки, продуктові магазини, банківські установи, заправки», – роз’яснив перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що від 06 березня 2020 року терміном на один місяць обмежене проведення масових заходів по всій області, а з 12 березня на три тижні призупинений освітній процес у закладах освіти Житомирщини.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua