Медичні сестри області вивчали заходи профілактики захворюваності на коронавірус та «етикет кашлю»

Дата: 17.03.2020 08:19

Представники обласного центру громадського здоров’я розповідали фахівцям первинної ланки медицини про особливості нового коронавірусу COVID-19 та власну поведінку під час кашлю.

Так, лікарі відділу промоції здорового способу життя обласного центру громадського здоров’я провели навчання з «етикету кашлю» для слухачів циклу «Медсестри загальної практики-сімейної медицини (спеціалізація)» відділення післядипломної освіти КВНЗ «Житомирський медичний інститут».

На базі Обласного центру громадського здоров’я під час заняття з актуальних питань громадського здоров’я провели зустріч із лікарем-епідеміологом відділу стратегічного розвитку і наукових досліджень ОЦГЗ Таїсією Вальчук.

Загалом розглянули основні питання профілактики та особливостей нового короновірусу, клініки, діагностики. Зокрема, закцентували увагу на дотриманні особистої гігієни, правил поведінки під час кашлю і чхання.

Усі присутні отримали для використання у практичній роботі плакати Центру громадського здоров’я МОЗ України «Етикет кашлю».

Нагадаємо, що в області працює “гаряча лінія” щодо питань, пов’язаних з новою коронавірусною інфекцією (COVID-19). Телефонуйте за номером: (0412) 44-85-62.

Наразі на Житомирщині нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності на коронавірус немає.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua