Житомирська область, Бердичівський район

Медичні сестри області вивчали заходи профілактики захворюваності на коронавірус та «етикет кашлю»

Представники обласного центру громадського здоров’я розповідали фахівцям первинної ланки медицини про особливості нового коронавірусу COVID-19 та власну поведінку під час кашлю.

Так, лікарі відділу промоції здорового способу життя обласного центру громадського здоров’я провели навчання з «етикету кашлю» для слухачів циклу «Медсестри загальної практики-сімейної медицини (спеціалізація)» відділення післядипломної освіти КВНЗ «Житомирський медичний інститут».

На базі Обласного центру громадського здоров’я під час заняття з актуальних питань громадського здоров’я провели зустріч із лікарем-епідеміологом відділу стратегічного розвитку і наукових досліджень ОЦГЗ Таїсією Вальчук.

Загалом розглянули основні питання профілактики та особливостей нового короновірусу, клініки, діагностики. Зокрема, закцентували увагу на дотриманні особистої гігієни, правил поведінки під час кашлю і чхання.

Усі присутні отримали для використання у практичній роботі плакати Центру громадського здоров’я МОЗ України «Етикет кашлю».

Нагадаємо, що в області працює “гаряча лінія” щодо питань, пов’язаних з новою коронавірусною інфекцією (COVID-19). Телефонуйте за номером: (0412) 44-85-62.

Наразі на Житомирщині нових лабораторно підтверджених випадків захворюваності на коронавірус немає.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua