Житомирська область, Бердичівський район

Питання щодо заходів із протидії поширенню коронавірусу на території Житомирської області на постійному контролі у керівництва ОДА

Про це говорили сьогодні під час брифінгу в Житомирській облдержадміністрації.

Як повідомив прессекретар голови Житомирської ОДА, станом на 16 березня 2020 року в області зареєстрований лише один підтверджений випадок захворюваності на коронавірус у 71-річної жінки з Радомишля, яка померла від цієї хвороби 13 березня. У чотирьох членів родини жительки Радомишля за результатами лабораторних досліджень діагноз COVID-19 не підтверджено. Ще п’ять жителів, які контактували з нею, знаходяться на самоізоляції, симптомів захворювання у них немає.

Протиепідемічні заходи у місті Радомишль тривають.

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, підозри на коронавірус ще у п’яти жителів області – Андрушівського, Бердичівського, Ємільчинського та Хорошівського районів – не підтверджено.

Нагадуємо, що розпорядженням голови ОДА від 13 березня утворено оперативний штаб щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Довідково. Для профілактики захворювання на коронавірус необхідно дотримуватися основних правил:

• мийте руки теплою водою із милом (мінімум 20 с) чи обробляйте їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;
  • уникайте близького контакту з людьми із симптомами ГРВІ;
  • у разі появи перших симптомів ГРВІ залишайтеся вдома та невідкладно зателефонуйте сімейному лікарю.

З питаннями щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (068) 982 47 81.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua