Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

З 12 березня на Житомирщині всі заклади освіти на карантині

У Житомирській області у закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупиняється навчальний процес.

Голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 11 березня, підписав розпорядження № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти».

Відповідно до розпорядження призупиняється на три тижні освітній процес у всіх навчальних закладах на території області. Також забороняється проведення масових заходів у закладах освіти та в приміщеннях гуртожитків.

Голова ОДА своїм розпорядженням покладає ряд завдань на структурні підрозділи облдержадміністрації. Так, управління освіти і науки ОДА має здійснити заходи щодо організації навчання з учнями (студентами) з використанням можливостей інтернет-ресурсів та шляхом дистанційного навчання. Управління охорони здоров’я ОДА та Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області має проводити інформаційно-просвітницьку роботу щодо запобігання поширенню захворювання на коронавірусну інфекцію (COVID -19).

«Сьогодні Уряд вирішив діяти на випередження, аби мінімізувати проникнення і розповсюдження коронавірусу в країні. Маємо провести комплекс превентивних заходів із метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції», – наголошує Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що раніше в області обмежили проведення масових заходів.

Сьогодні Уряд прийняв низку рішені, що мають убезпечити українців від коронавірусу.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин