Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення

Дата: 11.03.2020 08:22

Невдовзі на сайті та офіційному каналі Держгеокадастру у YouTube, у режимі реального часу за участі фахівців Головних управлінь Держгеокадастру проводитимуться онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення.

Вже завтра — 11.03. на сайтах ГУДів у розділі “Онлайн трансляція розпорядження землями с/г призначення” відбудуться перші прямі ефіри: ХерсонськаПолтавськаДніпропетровськаЛуганська та Черкаська область.

Така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби. Окрім цього, трансляції сприятимуть повноті реалізації стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації»: населення не лише оперативно інформуватиметься, але і залучатиметься до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно надання, або ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування.

Тижневий графік трансляцій.

Увага! Графік трансляцій може змінюватися з огляду на технічні причини, офіційні свята та вихідні, обсяги навантаження Головних управлінь тощо.

Також, напередодні ефіру ГУДи оприлюднюватимуть анонси заходів з переліком запланованих до розгляду номерів клопотань. Після ефірів усі накази реєструватимуть та публікуватимуть відповідні рішення.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua