Триває реєстрація учасників бізнес форуму HORECA.RESTART

Дата: 10.03.2020 08:22

Фото без опису

Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Вінниця запрошує підприємців-рестораторів Житомирщини взяти участь у бізнес форумі HoReCa.ReStart. Ви матимете можливість поспілкуватися з відомими та успішними в Україні спікерами та експертами сфери гостинності:

Олександр Мусатов – бізнес-консультант HoReCa, співвласник True Burger Bar, Hendrick’s bar, м.Київ;

Віктор Тітов – співвласник ресторану української кухні «U» All about you», бренд-шеф мережі ресторанів G-Group, засновник Асоціації Шеф Кухарів Півдня України, суддя Національної Ресторанної Премії «Сіль», організатор Кубків України з Кулінарії, засновник проекту: «Дні Української кухні», м.Одеса;

Вардкес Арзуманян – ресторатор, засновник та власник ресторанної компанії Рестарон, яка успішно працює з 1995 року і включає наступні заклади: винний бар Пара Джанов і Портвейн, кафе Кентавр, ресторан Монс Піус, шампанерія «Х&X», Libraria speak easy bar, м.Львів та інші.

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Коли: 19.03.2020 р.

Де: Вінниця, Ресторан Mont Blanc. Реєстрація до 15 березня 2020 р.

Програма заходу, реєстрація та більш детальна інформація за посиланням: http://www.horeca.in.ua/

Нагадаємо, що підприємців та громадські організації запрошують до участі в семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід».

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua