Житомирська область, Бердичівський район

Підприємців та громадські організації запрошують до участі в семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Запрошуємо суб’єктів малого та середнього підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців взяти участь у семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від представництва ЄС в Україні, який відбудеться 18 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський регіональний офіс програми «ULEAD з Європою», вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх.

«Будуймо Європу в Україні» –  інформаційна компанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Основні теми семінару:

• Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
  • Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.
  • Стан та можливості для розвитку мікробізнесу в Україні.
  • Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
  • Портал для малого і середнього бізнесу gov.uaта його практична користь для підприємця.
  • Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.
  • Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом gov.ua.
  • Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації:

Відповідальні за організацію та проведення заходу:

Аліса Тягун, тел. +38(097)726-54-66, atiagun@internews.ua

Станіслав Корольков, тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

Нагадуємо, що до 16 березня можна подати проєкти та інвестиційні програми для участі у конкурсі.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua