Житомирська область, Бердичівський район

Про запобігання поширенню коронавірусу говорили на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС

У Житомирській ОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Засідання провів сьогодні, 4 березня, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

На порядок денний було винесено наступні питання:

• виділення коштів для проведення заходів з поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей, громадському транспорті, закладах освіти та соціального захисту;
  • щодо обмеження проведення в області масових заходів.

В обговоренні зазначених питань взяли участь начальник ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» Зіновій Парамонов, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Ігор Нікітчук та керівники структурних підрозділів ОДА.

За результатами засідання прийнято ряд рішень, зокрема про проведення додаткових навчань з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19 з усіма задіяними організаціями та установами області; про обмеження проведення в області масових заходів та інші.

Нагадаємо, що в Житомирській облдержадміністрації утворили тимчасову комісію щодо запобігання занесенню та поширенню випадків COVID-19.

Репортаж про готовність інфекційних відділень лікарень Житомирщини на випадок захворюваності на коронавірус можна переглянути тут.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua