Місцеві бюджети Житомирщини отримали 445 тис. грн за підсумками земельних торгів, проведених з початку року

Дата: 03.03.2020 16:11

Фото без опису

У січні-лютому 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 139,45 га.

Земельні ділянки розташовані на території Ружинського, Новоград-ВолинськогоіПулинського районів та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.З переможцями торгів уклали договори оренди строком на 7 років.

Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки на території Дерганівської сільської ради Ружинського району площею 30,94 га, де стартова ціна піднялася з 8% до 168,87% від нормативної грошової оцінки та становила 285,03 тис. грн.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 445,08тис. грн. Кошти щорічно надходитимуть до місцевих бюджетів регіону.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua