Житомирська область, Бердичівський район

ГУ Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує: у березні працюватимуть прямі телефонні лінії

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє про проведення у березні поточного року “прямих телефонних ліній”.

17 березня з 10.00 до 12.00 за номером телефону 22-07-44 відповідатиме на запитання громадян Наталія Макшаєва – заступник начальника Головного управління.

26 березня з 10.00 до 12.00 за номером телефону 41-34-52 – Лариса Бабич – начальник управління обслуговування громадян Головного управління.

Крім того, щоденно спеціалісти управління обслуговування громадян Головного управління надають роз’яснення пенсіонерам силових структур за номерами телефонів: 24-66-98, 22-87-05.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua