Житомирська область, Бердичівський район

З 1 березня на Житомирщині стартує Програма «Велике будівництво»

Житомирська область готова до участі у національній програмі «Велике будівництво», реалізація якої розпочнеться 1 березня поточного року. Відповідно до Програми по всій країні мають збудувати чи відновити 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів, 400 км доріг.

Відповідно до Програми новозбудовані чи реконструйовані об’єкти мають відповідати наступним вимогам:

• енергозберігаючі технології;
  • використання сучасних будівельних технологій;
  • обов’язкове отримання по готових об’єктах паспортів енергоефективності;
  • обов’язкове підключення об’єктів, що реконструюються і будуються, до надійних інженерних мереж.

У Житомирській області відібрано пріоритетні проєкти та сформовано такі блоки:

Довідково. Головне завдання програми – концентрація ресурсів на найнеобхідніших об’єктах інфраструктури, а не розмазування ресурсів «тонким шаром» по тисячах об’єктів, кожен з яких будується роками.

Джерела фінансування програми:

• обласний бюджет;
  • ДФРР;
  • бюджети місцевих рад для закупівлі обладнання та дріб’язку;
  • субвенція МОНу на обладнання.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua