Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Стратегічна сесія на тему: "Якою має бути мистецька освіта в Україні? "

В рамках продовження широкого суспільного діалогу з питань присвячених мистецькій освіті, Міністерство культури, молоді та спорту України організовує серію регіональних стратегічних сесій для збору інформації від всіх стейкходерів мистецької освіти.
5 березня з 10:00 год до 16:00 год у Харківській обласній філармонії відбудеться стратегічний діалог на тему: Якою має бути мистецька освіта в Україні? Що вже зроблено? І що потрібно ще зробити?
Основні напрямки - бачення майбутнього і формування стратегії створення такого майбутнього, яке буде максимально відповідати нашій стратегічній ідеї.
До участі запрошуються представники усіх стейкхолдерів, зокрема директори, викладачі, професійні митці, представники середньої та вищої ланки фахової мистецької освіти, представники місцевої влади (голови ОТГ, керівники департаментів культури), батьки та приватні заклади мистецької освіти.
Перевага при відборі в робочу групу буде навадатися предстваникам з таких областей: Харківська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Сумська область, Полтавська область, Житомирська область.
Долучайтеся до розмови! Сформуймо бачення Мистецької освіти майбутнього спільно!

Реєстрація для участі у відборі на стратегічну сесію доступна на сайті https://cutt.ly/TrMveyq.« повернутися до списку новин