ВООЗ передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 Центру громадського здоров’я України

Cьогодні Всесвітня організація охорони здоров’я передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторі Центру громадського здоров’я України.

Набори містять приблизно 3000 реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання більше 950-ти людей.

Із 2019 року ВООЗ надає підтримку Україні з покращення підготовки до надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я. Ця підтримка зі сторони ВООЗ здійснюється з метою підвищення спроможностей України підготуватися до появи можливих випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19.

У всьому європейському регіоні посилено заходи з тестування: ВООЗ запровадила механізм передачі клінічних зразків пацієнтів (тих, які відповідають епідеміологічному визначенню підозри на інфікування COVID-19) до міжнародних референс-лабораторій. Наразі в європейському регіоні працює 6 міжнародних лабораторій для виявлення та перевірки на новий коронавірус.

Докладніше про тест-системи: https://bit.ly/2vbP0cy

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua