Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

ОБЕРЕЖНО – ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

       24.02.2020 року Групою піротехнічних робіт знищено 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Снаряд було виявлено під час польвих робіт працівниками місцевого сільськогосподарського підприємства в с.Бровки-1. Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях. 

       ЗАБОРОНЕНО: - наближатися до предмету; - пересувати його або брати в руки; - розряджати, кидати, ударяти по ньому; - розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет; - приносити предмет до дому. Необхідно негайно повідомити держслужбу з надзвичайних ситуацій по телефону 101 або 112, поліцію 102 або дорослих про знахідку!
       Не підходьте до предмету, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей. Припиніть всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету. Не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух). Дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.
       Пам'ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.
       Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

       Ще раз нагадуємо: - Не робіть самостійно ніяких дій із знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями — це може привести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань!

 

Начальник Андрушівського РС Управління ДСНС

України у Житомирській області                                             Микола Кобилинський« повернутися до списку новин