Житомирська область, Бердичівський район

До Дня рідної мови в області проведуть виставки, літературні вечори та вікторини

Сьогодні, 21 лютого, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Цей день відзначають щороку з 2000 року. Українська мова – єдина державна мова в Україні. Українська мова офіційно визнана однією з найкрасивіших: вона посідає друге місце в світі за мелодійністю (після італійської) та третє за красою лексики (після французької та перської).

До Дня рідної мови в обласній бібліотеці для юнацтва заплановано провести  такі заходи:

• виставка-калейдоскоп «Мовою своєю завжди дорожіть!»;
  • квест до Міжнародного дня рідної мови «Сходження на мовний Олімп».

У літературному музеї заплановано проведення літературних вечорів, вечори з читання поезії також відбудуться у музеї-садибі родини Рильських та у Брусилівському історичному музеї ім. І. Огієнка.

У Житомирській обласній бібліотеці для дітей до Міжнародного дня рідної мови планується проведення:

• мовознавча інтелект-вікторина «Веселкова наша мова»,
  • мовний тюнинг «Спадщина предків: про українську мову і санскрит»,
  • книжкова виставка «До мови серцем пригорнись».

Нагадаємо, що в Україні 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua