Віталій Бунечко із сотнями житомирян долучився до вшанування пам’яті воїнів-афганців. ФОТРЕПОРТАЖ

Дата: 16.02.2020 08:18

Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова ОДА Віталій Бунечко віддав шану тим, хто загинув під час війни в Афганістані.

Віталій Бунечко разом із головою обласної ради Володимиром Ширмою, Житомирським міським головою Сергієм Сухомлином взяли участь в урочистій ході та мітингу з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Учасники пройшли урочистою ходою від майдану Соборного, по  вулиці Великій Бердичівський до Нового бульвару. Під час пам’ятного мітингу поклали гірлянди слави та квіти до пам’ятного знаку «Братам, загиблим в Афгані».

До вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів цього дня у Житомирі приєдналися сотні людей.

Нагадаємо, що напередодні в ОДА відзначили воїнів-інтернаціоналістів.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua