Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Голова обласної ради поспілкувався з керівниками ОТГ в рамках заходу Програми «U-LEAD з Європою»

 

05У Житомирському  регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» 12 лютого відбувся День відкритих дверей. Привітав учасників заходу  голова обласної ради Володимир Ширма.

«Завдяки роботі офісу, його команді, підтримці  Європейського Союзу, спільним зусиллям обласної ради та обласної державної адміністрації була проведена колосальна робота з формування наших об’єднаних територіальних громад. І сьогодні ми вийшли на завершальну стадію реформи децентралізації», - зазначив Володимир Ширма.

В межах заходу представникам громад презентували зміни, що відбулись в регіональному офісі Програми та оновлену команду. Також оглядового представили результати діяльності Програми в Україні за 2016-2019 роки та у Житомирській області.  Голови ОТГ  мали можливість розповісти про спільні з Програмою досягнення.

Окрім цього було презентовано «Карту успіхів» громад головами ОТГ та спільно з громадами напрацювали завдання для роботи офісу у 2020 році.

Цього ж дня всі учасники заходу матимуть можливість попрацювати практично. Поділившись на групи, голови громад спільно з фахівцями регіонального офісу будуть напрацьовувати проблемні питання громад. Ця інформація ляже в основу навчань та заходів, які проводитиме регіональний офіс Програми.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної ради: zt.gov.ua« повернутися до списку новин