У Житомирі вшанують учасників бойових дій на території інших держав. АНОНС

15 лютого 2020 року у Житомирі проведуть урочисту ходу та мітинг з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

12.30 Створення колони з учасниками ходи за Будинком правосуддя, на чолі колони бронетранспортер з гірляндою слави та Державним прапором України;

12.45 – 13.00 –  проходження колони за маршрутом: майдан Соборний – вул. В. Бердичівська – бульвар Новий до пам’ятного знаку «Братам, загиблим в Афгані»;

13.00 Колона підходить до пам’ятного знаку на чолі зі зведеним військовий оркестром.

13.05 Проведення  мітингу з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Учасники мітингу покладуть гірлянди слави та квітів до пам’ятного знаку «Братам, загиблим в Афгані».

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua