Підбиття підсумків роботи районного управління Держпродспоживслужби

Дата: 11.02.2020 14:43

Фото без опису     7 лютого в залі Андрушівської районної ради відбулась підсумкова нарада Андрушівського районного управління  ГУ ДПСС в Житомирській області за участю начальника Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області Кончаківської С.П., спеціалістів управління та районної державної лікарні ветеринарної медицини, дільничних лікарень ветеринарної медицини та ветеринарних дільниць району. До заходу долучились голова райдержадміністрації Ананченко Л.П., заступник голови районної ради Ляшук М.М., міський голова Бойко В.І., голова Червоненської ОТГ Ящук Ю.В. В ході наради було заслухано звіти за результатами роботи по структурних підрозділах – Фото без описувідділах управління та підпорядкованих установах, а також визначено першочергові та пріоритетні завдання, спрямовані на забезпечення епізоотичного та санітарно-епідемічного благополуччя  району. За результатами оцінки діяльності районних та Житомирського міського управлінь за 2019 рік відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Андрушівського районного управління зайняв перше рейтингове місце, відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – на десятому місці. Загалом Андрушівське районне управління за результатами роботи зайняло 8 рейтингове місце серед 24 районів та м. Житомир.

Андрушівське районне управління ГУДПСС в Житомирській області