ГУ Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує: розпочато фінансування пенсій за лютий

Станом на 07 лютого забезпечено фінансування пенсійних виплат на суму 335,0 млн грн, що становить 31,9% до потреби, яка складає 1049,3 млн грн.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Профінансовано підприємства поштового зв’язку по 10 лютого та банківські установи по 09 лютого.

Фінансування пенсійних виплат військових пенсіонерів (26,2 тис. осіб) за лютий 2020 року проведено в повному обсязі. На ці цілі було направлено 142,6 млн грн.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року військові пенсіонери отримуватимуть пенсії у підвищеному розмірі.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua