Студентську молодь запрошують до участі у Всеукраїнській науковій конференції

Дата: 05.02.2020 13:35

Оргкомітет VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів» запрошує студентів взяти участь у її роботі.

Конференція проходитиме 20 березня на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За участь у конференції студент отримає збірник матеріалів, сертифікат учасника та програму VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. музичне мистецтво;
  2. образотворче мистецтво;
  3. декоративно-прикладне мистецтво;
  4. мистецтво дизайну;
  5. хореографічне мистецтво;
  6. педагогічний дискурс у контексті мистецької освіти.

Робоча мова конференції українська.

Для участі у конференції необхідно до 8 березня 2020 року подати до оргкомітету заявку та текст тез доповіді в електронному варіанті.

Детальніше про умови участі у конференції та вимоги до оформлення тез читайте ТУТ.

Відкриття конференції – 20 березня 2020 року об 11.00

Реєстрація учасників конференції – з 9.00 до 10.00 год. у вестибюлі навчального корпусу № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28.

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати за тел. (096)171-61-75, (093)188-35-45 – Куценко Сергій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; е-mail: kutsenko.udpu@gmail.com

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua