Житомирська область, Бердичівський район

У Житомирі відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Розстріляна молодість»

2У Житомирі 12 лютого відбудеться гала-концерт ХІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість».

Фестиваль проводився у два тури, під час яких обирали найкращих у 3-ох номінаціях: «Вокальне», «Декоративно-ужиткове, образотворче мистецтва та технічна творчість», «Література та кіномистецтво». У відбіркових турах брали участь виконавці та колективи з 10 областей України. У заключному етапі фестивалю візьмуть участь майже 1 тис. учасників, серед яких народні та заслужені артисти України, професійні та аматорські колективи, духові та військові оркестри тощо.

Гала-концерт ХІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість» відбудеться у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Початок о 13.00.

Варто зазначити, що фестиваль «Розстріляна молодість» заснований у 2000 році воїнами-афганцями на вшанування пам’яті своїх побратимів, з 2009 року отримав статус всеукраїнського. Від початку війни на Донбасі організатори присвячують захід також і військовослужбовцям, що боронять Україну на сході.

«Розстріляна молодість» покликана привернути увагу суспільства до проблем ветеранів війни, воїнів України, солдатських та офіцерських вдів, матерів і дітей, вшанувати подвиг військовослужбовців та сприяти військово-патріотичному вихованню молоді.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної ради: zt.gov.ua