Житомирщина приймає чемпіонат України з хокею

Дата: 29.01.2020 13:41

DSC00504У Житомирі вперше проходить фінал чемпіонату України з індорхокею серед чоловіків групи А. Участь у змаганнях взяли «ШВСМ-Старт» Бердичівського району. На відкриття чемпіонату завітав заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

DSC00417Максим Вілівчук зауважив, що даний вид спорту в ігровій формі сприяє  розвитку фізичних якостей та демонструє красу техніко-тактичної дії. «Ми маємо усіляко підтримувати прагнення молоді до занять спортом. DSC00425Це запорука здорової нації! Те, що сьогодні чемпіонат проходить у Житомирі – значне досягнення, сподіваюсь, що фінал ми теж будемо приймати тут. Нагадаю, що активна молодь може долучитись до занять олімпійським видом спорту - хокеєм на траві у місцевій школі м. Житомира №8».

DSC00404«Сьогодні тут змагаються команди з міст Вінниця, Коростеня, Черкас та команда школи вищої спортивної майстерності Старт міста Бердичів. Щиро вдячний керівництву області за підтримку даного виду спорту, хокею на траві, і особисто Максиму Олександровичу! Вірю, що сьогодні наша команда  покаже гарні результати!», - наголосив  директор комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві «Старт» Житомирської обласної ради Дмитро Дзензелюк.

Взято з сайту Житомирської обласної ради: https://zt.gov.ua