Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Оголошення про проведення конкурсу

Відповідно до розпорядження селищного голови Червоненської селищної ради від 27.01.2020 р. № 6, Червоненська селищна рада, яка розташована у смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, по вул. Миру, буд. 28 (тел. 04136 4-61-54) оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади спеціаліста-землевпорядника апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається керуючим справами (секретарем) виконкому Червоненської селищної ради за вищевказаним телефоном або на особистому прийомі у адмінприміщенні селищної ради за вищевказаною адресою.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта вища  за напрямком підготовки "геодезія, картографія та землевпорядкування", спеціальність "землевпорядкування та кадастр", "землевпорядкування" або іншою близькою до "землевпорядкування" спеціальністю за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавр, спеціаліст або магістр. Без вимог до стажу роботи. Вміння працювати у профільних програмах "Digitals ", "Autoсad", "MapInfo" та інших буде перевагою.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Червоненської селищної ради, такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; (форма, затверджена наказом Мінстату від 26.12.95 р. № 343)
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, за наявності: підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).« повернутися до списку новин