Безкоштовна екскурсія з аудіо гідами для військових, їх родин та вихованців військових навчальних закладів!

Екскурсія з аудіогідами по єдиному в світі музею українських домашніх ікон та Замку «Радомисль». Тут знаходяться унікальні ікони, що сотню років тому були в українських домівках, а також предмети старожитностей, зібрані з різних куточків Україні. Значення такого музею для України неможливо переоцінити. Тільки тут ми можемо побачити величезний духовний та культурний пласт українського народу, який не описаний в книжках та монографіях, про який не відзнято фільми.

Під час туру з аудіогідом, кожен відвідувач зможе самостійно рухатись за допомогою карти, прослуховуючи при цьому інформацію про локації та об’єкти за допомогою аудіогіда.

Проект реалізований за підтримки Українського Культурного Фонду.

Записатися на екскурсію та детальну інформацію можна отримати за телефоном 0688670250, або пишіть на електронну пошту radozamok.museum@gmail.com