ПРОДЕКСПО-2019

Дата: 22.10.2019 11:04

В період з 12 по 15 листопада цього року в м. Mінськ Республіки Білорусь відбуватиметься XXV Mіжнародна спецалізована виставка-ярмарок «ПРОДЕКСПО-2019», яка є найбільшим профільним заходом виробників продовольчих товарів в Республіці Білорусь.
Програмою «ПРОДЕКСПО-2019» передбачається, окрім виставково-ярмаркових заходів, проведення конгресу «Харчова промисловість Республіки Білорусь в умовах поглиблення інтеграційних процесів», Міжнародного симпозіуму хлібопекарів, Міжнародного кулінарного кубку, Міжнародного дегустаційного конкурсу алкогольних та безалкогольних напоїв «Золотий келих», семінару «Інтелектуальна власність в харчовій промисловості», бліц-переговорів між торговими мережами та виробниками продовольчих товарів.
Програма «ПРОДЕКСПО-2019» доступна за посиланням https://prodexpо.by, умови участі в Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» (проводиться за окремоюпрограмою) - https://www.zalatykelih.by/o-konkurse
3 організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо
звертатись
до Хрол Наталії: тел.: 375-29-889-56-63, e-mail: prodexpо@belexpo.by