Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Свято Незалежності в громаді

Святкування 28-ї річниці незалежності України в Червоненській ОТГ співпало з відзначенням 4-ї річниці від дня створення громади та презентацією перших результатів проекту «Відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в смт. Червоне Житомирської області». Проект став одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».  Урочистості поєднали в собі відкриття весільної зони, святковий концерт та частування для жителів та гостей громади.

Проведенню свята передувала підготовка та впорядкування території парку. Спільними зусиллями працівників бюджетної сфери, мешканців, залучених до громадських робіт та волонтерів  за порівняно короткий час вдалося створити весільний пагорб, впорядкувати озеро та острівець закоханих, відновити місток до острівця, встановити альтанку і сімейну гойдалку та розпочати відновлення липової алеї.

Організатори свята щиро вдячні розсаднику «Корнеліс» за чудовий дизай та створення весільного пагорба, Андрушівській філії Житомирського обласного центу зайнятості за можливість проведення громадських робіт на території громади, ТОВ «Промбудмонтаж» та особисто Федорчуку Сергію Васильовичу за активну участь у відновленні містка, а також учасникам Великого прибирання 23 серпня: працівникам Червоненської ППЧ, працівникам бюджетних організацій та волонтерам-жителям громади в особі Раїси Шевчук, Андрія Марчука, Сергія Гавриловича, Тетяни Максимчук (Уляницької), Ольги Колодюк (Чебан), Тараса Коновалова, Андрія Степанчука, Павла Козяра.« повернутися до списку новин