Інклюзивна підготовка педагога як професійний та соціальний ресурс

Житомирський державний університет інформує про проведення літньої італійсько-української школи «Інклюзивна підготовка педагога як професійний та соціальний ресурс».

Тематика школи містить сучасний європейський підхід для реалізації освітніх технологій для надання якісних послуг усім учасникам освітнього процесу та показує позитивний вплив інклюзії на підвищення стандартів життя.

Зміст, склад викладачів визначено спільно з координатором від італійської сторони - професором Пармського університету Дімітрісом Аргіропоулусом.

Терміни проведення з 20 серпня по 22 серпня на базі університету, 23 серпня - на базі Бердичівського педагогічного коледжа.

Запрошуємо педагогів закладів дошкільної і початкової освіти, асистентів вихователя і вчителя, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, педагогів закладів спеціальної освіти, батьків, у тому числі, батьків дітей з особливими освітніми потребами, представників громадських організацій.

Реєстрація учасників з 8:30 до 9:30 (корпус № 4, 114 аудиторія — Науково-методичний центр ресурсів і документації з інклюзивної освіти).

Літня школа щоденно проходитиме в аудиторіях: (корп. 4; проведення фронтальних занять, кінопереглядів, дискусій), 150, 801, 115, 606. 804 (корп. 4; робота в секціях (малих групах).

Щоденні заняття здійснюватимуться з 9:30 по 17:30, обідня перерва - 13:30-14:30.

По завершенню літньої школи видається сертифікат на 24 академічні години (6 годин на день).

Телефони для довідок та реєстрації:

+ 380 96 383 46 18