Запрошуємо на еко-тур

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕКО-ТУР

Сміття – це ресурс. І розумне поводження з ним може стати джерелом прибутку. Доказ цьому – завод «Кромберг і Шуберт». Тут сортують і відправляють на переробку понад 90% відходів, які продукує виробництво: скло, папір, пластик, шрот, ізоляційну стрічку, тощо. Усі кошти, отримані з переробки (а це значні суми), завод спрямовує на різноманітні соціальні акції, конкурси, благодійні проекти та поїздки для працівників.

І ви маєте нагоду побачити це на власні очі.

У рамках проекту «Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування» НУО «Сучасний Формат» влаштує 2 екотури на «Кромберг і Шуберт».

На учасників чекає екскурсія виробництвом, під час якої фахівці заводу розкажуть усе:

-          Як налагодити сортування

-          Де знайти підрядників, які відправлять вторсировину на переробку

-          Як мотивувати багатотисячний колектив розділяти відходи

-          Які види відходів приносять найбільше прибутків

Коли:

23 липня і 07 серпня

Хто може зареєструватися для участі?

-          Працівники сільських і селищних рад

-          Представники бізнесу

-          Представники комунальних підприємств та освітніх закладів

-          Екоактивісти, яких турбує проблема поводження з твердими побутовими відходами

Важливо!

Учасники повинні жити, працювати або вести свою діяльність в одній з 11 ОТГ Житомирської обл, які беруть участь у проекті «Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування» (Білокоровицька, Брусилівська, Городницька, Ємільчинська, Корнинська, Лугинська, Любарська, Овруцька, Олевська, Ушомирська, Червоненська).

Приємний бонус:

Крім екскурсії заводом усі учасники матимуть змогу відвідати розсадник «Корнеліс» і познайомитися з його керівниками – підприємцями із Нідерландів, які переїхали в Україну і розвивають тут власну справу. «Корнеліс» – це 30 гектарів землі, на якій вирощують декоративні кущі і дерева. Продукцію реалізують в Україні та експортують до ЄС.

На заводі «Кромберг і Шуберт» у представників буде можливість здати на переробку використані батарейки, а у розсаднику «Корнеліс» можна буде придбати декоративні рослини за доступними цінами.

Для участі просимо зареєструватися:

Програму заходу ми надішлемо зареєстрованим учасникам у понеділок 22 липня.

Контакти організаторів: 097-780-23-73 Оксана Трокоз

mgo.sformat@gmail.com

Організатор заходу   НУО «Сучасний Формат» за підтримки німецької урядової компанії GIZ та «U-LEAD з Європою».