Малин,Червоне, Коростишів, Глибочиця і Городське – переможці конкурсу «Малі міста-великі враження»

Дата: 19.07.2019 14:42

5 проектів громад Житомирщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження». Про це повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ.

«Нарешті опубліковане розпорядження КМУ «Про затвердження переліку культурно-мистецьких проектів — переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів “Малі міста — великі враження”, які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету», і ми можемо офіційно привітати громади Житомирської області із перемогою у конкурсі!», - зауважила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Також директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська поінформувала, що цьогоріч на конкурс надійшла 181 заявка, 12 з яких – з Житомирської області. Проекти Коростишівської ОТГ «OLIZAR MUSIC FEST», Малинської міської ради «Інкубатор ремесел», Червоненської ОТГ «Відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в смт. Червоне», Городського Коростишівського району «Створення ландшафтно-скульптурного оглядового майданчику "Дивосвіт Трипілля - Світ Злагоди" на пам'ятці археології в с. Городське» та Глибочиці «Створення Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» оголошені переможцями.

«Асоціація міст України підтримує проект «Малі міста – великі враження» і в цьому році ми надавали консультативну підтримку місцевим радам у підготовці заявок на конкурс. Тішить, що громади Житомирщини більш активні: якщо минулого року наша область представила 8 проектів, то цього року вже 12, 5 з яких – визнані кращими», - підкреслила виконавча директорка Житомирського РВ АМУ.