Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Урочисте святкування Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

З нагоди цього свята 13 червня 2019 року в приміщенні Червоненської селищної ради  відбувся урочистий захід присвячений Дню медичного працівника.

Медичних працівників Червоненської об’єднаної територіальної громади вітали – селищний голова Юрій Ящук, помічник народного депутата України Ревеги О.В. Віталій Березовенко, тимчасово виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради Михайло Стельмах. Кращих медичних працівників громади та ветеранів – медиків було відзначено грамотами, подяками та сувенірами, а учасники художньої самодіяльності закладів культури громади подарували присутнім музичні привітання.« повернутися до списку новин