День захисту дітей

Дата: 01.06.2019 17:27

Фото без опису

У перший день літа, 1 червня, традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей, який є одним з найстаріших свят, заснованих на міжнародному рівні.

Червоненська об’єднана територіальна громада розпочала святкування напередодні, 31 травня. Свято для дітей розпочалося одразу після того, як пролунав останній дзвінок для школярів.

Програма заходу включала: святковий концерт, майстеркласи, атракціони, частування морозивом, солодкою ватою та попкорном, а також подарунки для дітей, які потребують особливої уваги та турботи (сироти, діти, позбавлені батьківської опіки та піклування, діти учасників АТО, інваліди та діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах).

Організатори свята щиро дякують меценатам, які долучилися до фінансування заходів: Народному депутату України Олександру Ревезі – за солоднкі подарунки дітям пільгових категорій, ТОВ СП «Спіка» - за морозиво для учасників спортивних змагань та подарунки, ПП «Імпак» - за спонсорську допомогу у проведенні свята, а також керівникам та працівникам закладів культури та закладів освіти, силами яких було організовано та проведено концертну програму, конкурси та майстеркласи, спортивні естафети та футбольні змагання.