Форум проводиться під патронатом Державного космічного агенства України та Національного центру управління та випробувань космічних засобів

МЕТА ФОРУМУ

Oб’єднання зусиль суспільства з метою підвищення ефективності використання космічного потенціалу України для розв’язання актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового, освітнього, національно-патріотичного та культурного розвитку суспільства, забезпечення реалізації інтересів держави у сфері національної безпеки; привернення уваги творчої молоді до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризація в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Основні завдання Форуму

Стимулювання інтересу широкої громадськості до питань космосу і космічних технологій, розширення для громадян України доступу до сучасних інформаційних технологій (систем дистанційного зондування Землі, координатно-часового та навігаційного забезпечення).

Представлення підприємств, установ, організацій, закладів освіти, які працюють в космічній сфері України та налагодження зв’язків між ними.

Обговорення актуальних проблем та сучасних тенденцій розвитку космічних технологій, а також можливостей використання космічних технологій у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Оцінка перспектив наукових досліджень в частині прогнозування та контролю глобальних змін довкілля та використання результатів наукового дослідження космосу та дистанційного зондування Землі в сфері державного та регіонального управління соціально-економічним розвитком країни.

Визначення напрямів реалізації науково-освітніх та культурних космічних проектів, зокрема у межах міжнародних програм.

Підтримка та зростання міжнародного іміджу України як високотехнологічної країни в науково-технічній сфері.

Детальніше на сайті: http://space.znau.edu.ua/.