До уваги вступників до магістратури!

З 13 травня по 03 червня 2019 року в приймальній комісії Університету триватиме реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ).
Для вступу до магістратури:

на спеціальність  073 «Менеджмент», Освітня програма «ДОРАДНИЦТВО» необхідно скласти ЄВІ з іноземної мови.

А особам, які вступають до магістратури на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю потрібно звернутись у приймальну комісію Університету в період з 13 травня до 31 травня 2019 р., щоб скласти додатковий іспит 31 травня 2019 р., після чого вони будуть зареєстровані для складання ЄВІ та ЄФВВвступних іспитів в магістратуру.

Зареєструватись та отримати екзаменаційний листок необхідно в Приймальній комісії НУБіП України за адресою:
вул. Генерала Родимцева, 19; ауд. 57, 2 поверх (корп. 1).

Для реєстрації вступник подає такі документи:

• копію паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації),
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • копію документа державного зразка про здобутий освітній ступінь та додаток до нього, для осіб, які завершують навчання за ступенем вищої освіти бакалавра у рік проведення вступних іспитів – дані довідки, що підтверджує факт замовлення диплома бакалавра, виданої за місцем навчання,
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3Х4.

(Оригінали при подачі копії документів вступники пред’являють особисто).

Приймальна комісія НУБіП України