Вітаємо з перемогою!

Дата: 05.04.2019 09:05

Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців у березні-квітні 2019 року проводила ХІI обласний конкурс  дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона».

Конкурс дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона» проводиться з метою виявлення талановитої молоді на Житомирщині, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до своєї Батьківщини.

Конкурс проводився у 2 етапи: І – заочний, ІІ – очний. Взяли участь у ньому і представники нашої громади. За результатами І туру Лілія Сога, учениця ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів», потрапила до числа 15-ти найкращих, які продовжили бротьбу за призові місця. Протягом ІІ туру, який тривав три дні,  учасники малювали малюнок на задану тему в довільній техніці. У підсумку наша Лілія посіла ІІІ місце. Вітаємо її з перемогою та бажаємо подальших успіхів на мистецькій ниві!