Вітання зі святом

Дата: 06.03.2019 12:21

Колектив працівників культури

У вівторок, 5 березня, святковий концерт у центральній садибі Червоненської громади розпочав серію привітань  з нагоди Міжнародного жіночого дня. Зі сцени лунали пісенні вітання у виконанні працівників культури Червоненської ОТГ на чолі з директором центру дозвілля смт. Червоне Лисюк Надією Леонідівною, а також двох колективів під керівництвом Виставкіної Нелі Ігорівни: переможця обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів зразкового аматорського ансамблю «Веретенце» та оновленого колективу «Дожниця», який нещодавно підтвердив звання народного. Взяли участь у концерті й інші жителі громади, яких доля наділила любов'ю до творчості та умінням співати.

З теплими словами побажань до жінок звернулись селищний голова Юрій Валентинович Ящук та голова Андрушівської РДА Катерина Іванівна Курсон. А приємним сюрпризом для них стали квіти, подаровані після концерту.