Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

31 березня 2019 року всі українці прийдуть на виборчі дільниці аби віддати свій голос за обраного кандидата.

З метою забезпечення належного рівня пожежної безпеки в період проведення виборів Президента України Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області інформує щодо дотримання правил пожежної безпеки:

ПРАВИЛА пожежної безпеки на виборчих дільницях: 

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій та відповідальних чергових.

Приміщення виборчої дільниці має мати не менше двох евакуаційних виходів.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками відповідно до встановлених норм.

На виборчих  дільницях потрібно провести профілактичний огляд електрообладнання кваліфікованим електриком, виявлені недоліки ПУЕ усунути.

В приміщеннях виборчих дільниць забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватись відкритим вогнем.

Забороняється користуватись електроприладами та обігрівачами кустарного виробництва.

Для всіх кабін слід установити загальний вимикач для одночасного вимикання подачі електроенергії.

В приміщеннях де є пічне опалення, провести його профілактичний огляд та перевірити справність димоходів, виявлені недоліки протипожежного стану усунути.

Всі особи які беруть участь в роботі виборчих дільниць повинні пройти інструктаж по правилах пожежної безпеки під підпис.

В приміщеннях повинен бути справний телефонний зв’язок, при виникненні пожежі – негайно повідомити про це по телефону “101” або 2-18-09 до пункту зв’язку 5 Державної пожежно-рятувальної частини м. Андрушівка, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів з приміщення і прийняти міри щодо гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння до прибуття пожежних підрозділів.

Пам’ятайте: щоб не трапилося пожежі, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки!

Провідний інспектор Андрушівського РС Управління ДСНС України у Житомирській області, Тарас Пустовенський.« повернутися до списку новин