Урочисто презентували «OpenSpace» у Коростені

Дата: 14.02.2019 08:13

Тепер і в Коростені запрацював центр з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «OpenSpace». Це друге місто на Житомирщині (першим був Новоград-Волинський) і п’яте в Україні не обласного значення, де кожен громадянин може швидко і в комфортних умовах отримати одну або кілька з дванадцяти послуг, які надаються Коростенським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (ДРАЦС).

Урочиста презентація «OpenSpace» відбулася 11 лютого за участю заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірини Садовської, начальника Управління державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської, керівництва Головного територіального управління юстиції, Коростенського міського голови Володимира Москаленка, народного депутата України Володимира Арешонкова.

«Це гарний старт у новому році, – сказала Ірина Садовська. – Приємно, що саме Житомирщина його дає. Ми відкриваємо 27 офіс «OpenSpace» в Україні, який працюватиме за європейськими стандартами  обслуговування громадян».

За словами заступника Міністра юстиції, на Житомирщині у поточному році планується відкрити ще два таких центри.

«OpenSpace» працюватиме у форматі «єдиного вікна» та «відкритого простору» з використанням електронної черги. Тут можна отримати як і саму послугу, за яку можна оплатити банківською карткою одразу на місці, через термінал, так і необхідну консультацію.

Ірина Садовська та Ірина Дубиківська закликали охочих користуватися послугами, що їх активно втілює в життя Мін’юст, одружитися «за добу» (а Коростень – одне з п’яти міст Житомирщини, де є цей сервіс), отримати свідоцтва про народження дитини чи довідку про місце її реєстрації одразу в пологовому будинку, відсвяткувати ювілейне весілля.

Саме цього дня ювілейну, «золоту», дату свого весілля урочисто відзначала подружня пара із Коростеня. Користуючись нагодою, шановних ювілярів із такою вагомою у їхньому житті подією привітали гості з Міністерства юстиції, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, інші запрошені на свято.

Заступник Міністра юстиції Ірина Садовська особисто вручила подружжю повторне свідоцтво про одруження.