Робота в Чехії для:

Офіційна робота на підставі дозволу на роботу виданого Чеською біржею праці, трудовим контрактом з Чеським роботодавцем і чеської робочої візи на 3 місяці.

Необхідні  документи для подачі в агентство:

• Закордонний, внутрішній паспорти та ідентифікаційний код (для сканування)
  • Фотографія на білому фоні, розміром 3,5 х 4,5 см, 80% площі фото займає обличчя (в електронному вигляді, на флешці – робиться в фотоательє в Вінниці)
  • Завдаток

Термін оформлення дозволу на роботу, контракту і чеської робочої візи   2 місяці

Агентство оформляє наступні документи для подачі до візового центра в м. Києві:

• Трудовий договір з Чеським роботодавцем
  • Дозвіл на роботу, виданий біржею праці Чехії
  • Підтвердження проживання в Чехії
  • Медичний страховий поліс
  • Візова анкета                                                                                                     Вартість послуг агентства по оформленню дозволу на роботу, контракту, чеської робочої  візи і працевлаштування 7500 грн.                                   Сплачується в два етапи:
  • 4000  грн. - завдаток, при підписанні договора і подачі документів в агентство         -3500 грн.  – при отриманні від агентства підготовлених документів на руки для подальшої подачі в чеський візовий центр і оформлення робочої візи

В вартість послуг  агентства не включені:  оплата консульського збора 35 євро та візового збора 18 євро, які клієнтом сплачуються самостійно в день подачі документів в чеський візовий центр в м. Києві (вул. Спортивна площа 1а, бізнес-центр Гулівер).

Вакансії:  будівельники, різноробочі на заводи і фабрики, працівники на склади, меблеві комбінати, пекарні. Швеї, прибиральниці, карщики, вантажники, покоївки в готелі, токарі, слюсарі, фрезерувальники,  столяри,  пилорамщики.

Умови роботи: Зарплата 95 – 125 грн/год, або 28 000 – 36 000грн. /міс. (залежить від вакансії, кваліфікації та кількості відпрацьованих годин). Ненормований робочий день. Вихідний неділя. Житло вартістю 3500 грн/міс,  надається роботодавцем. Харчування – за власний рахунок. Вік 19 - 55 років.

Проїзд в Чехію на роботу: рейсовим автобусом Вінниця – Прага (вартість 1500-1800 грн. - за власний рахунок), на автовокзалі в Чехії зустрічає представник Роботодавця.

Товариство з обмеженою  відповідальністю

«Агентство  зайнятості  Нагірняк-2003»

м. Вінниця, вул. Соборна 66, офіс 309.   Тел. моб. 067 739 77 38

Графік роботи: 9.00 – 18.00     Обід: 13.00 – 14.00     Вихідні: субота, неділя.

Сайт в Internet:  www.rabota-ok.com

УВАГА! Приємна новина.  Німеччина планує в 2020 році відкрити свій ринок праці для громадян України. На сьогодні в Німеччині не закриті 1 200 000 вакансій в медичній, будівельній, машинобудівній галузях, в сільському господарстві, торгівлі, харчовій промисловості. Планується оформляти для українців робочі візи на 6 міс. Але для цього потрібно завчасно підготуватися – вивчити німецьку мову. Мінімальна з/п в Німеччині

9 євро/год., а в Україні 0,8 євро/год., тож як кажуть в Одесі «это две большие разницы»