Працевлаштування в Польщі для:

Будівельників:  муляри, бетонярі-арматурники, зварювальники, сантехніки, плиточники, штукатури, оздоблювальники (шпатлівка + малярка), столяри, тесляри, електрики, гіпсокартон-щики, покрівельники, спеціалісти по установці металопластикових вікон. З/п  95-130 грн/годину

Працівників  для  простої  роботи  на  конвеєрі  на: завод по випуску холодильників, пральних машин, автозапчастин, радіоелектроніки, консервів, кондитерська фабрика. З/п 80-90 грн/годину

Кваліфікованих  робочих  на заводи і фабрики: операторів станків з ЧПУ, токарів, фрезерувальників, карщиків, швачок, зварювальників, електриків. Зарплата 95 - 130 грн/годину.

Персоналу  зі знанням польської мови для роботи водіями, автослюсарами на СТО, офіціантами в кафе, помічниками кухаря, покоївками в готелях, продавцями в магазинах. З/п 85-120 грн/годину

Працівників для роботи на складі, в пекарні, торговельній мережі, в теплиці по вирощуванню грибів, овочів та салату, в лісництво по догляду за молодим лісом. Зарплата 80 - 100 грн/годину.

Працівників на мясокомбінат, рибопереробний комбінат, птахофабрику. З/п 80-95 грн/годину.

Вимоги до персоналу: вік 18 - 55 років, психічно та фізично здорові, працьовиті.

Перелік  необхідних  документів  майбутніх  заробітчан для агентства:

• Закордонний і внутрішній паспорт та ідентифікаційний код,
  • 2 кольорові глянцеві фотографії розміром 3,5 х 4,5см, (80% площі фото займає обличчя)
  • укладається договір з агентством на послуги по оформленню польської робочої візи і працевлаштування, відповідно до вимог Мінсоцполітики України.

Агентство оформляє документи для отримання  робочої візи і послуги з працевлаштування:

• Запрошення (дозвіл) на роботу від Польського роботодавця,  завірене  біржею праці
  • Медичний страховий поліс і необхідну візову анкету
  • Після отримання робочої візи, разом з майбутнім заробітчанином підбирає вакансію
  • Організовує зустріч українських заробітчан в Польщі роботодавцем та працевлаштовує.

Термін оформлення польської  робочої  візи   1 місяць

Вартість оформлення пакету документів для польської національної робочої візи  3000 грн

Вартість працевлаштування в Польщі - безкоштовно

Умови роботи: Зарплата 20 000 – 35 000 грн/місяць, (в залежності від кваліфікації та кількості відпрацьованих робочих годин). Проживання за рахунок Роботодавця. Харчування за власний рахунок. Ненормований робочий день. Вихідний – неділя. Робочий контракт і робоча віза на 6 міс.

Інформація для власників біометричних паспортів.Сьогодні в Польщі можна офіційно праце-влаштуватися власникам біометричних паспортів на термін до 90 днів, без оформлення робочої візи. Роботодавець на біржі праці оформить тимчасовий дозвіл на роботу, що є підставою для працевлаштування. Але потрібно врахувати, що солідні заводи, фабрики, фірми не зацікавленні в таких сезонних робочих (збільшується плинність кадрів). Звертайтеся в агентство – допоможемо!

Безпека і надійність працевлаштування: сьогодні велика кількість агентств зайнятості, що пропонують роботу за кордоном, обіцяють «золоті гори» і намагаються отримати гроші за працевлаштування  ще в Україні, а коли заробітчанин приїхав в Польщу – оказується, що обіцяної роботи не має, або умови роботи не відповідають обіцяним. Не дайте себе обдурити в Україні, бо в Польщі виправляти помилки важко. Агентство радить тим хто вирушає на заробітки в перший раз, не має знайомих і друзів в Польщі, не володіє польською мовою – скористатися послугами нашого агентства, яке успішно працює вже 15 років і наш клієнт за працевлаштування не платить. Всім відомий вислів: «Купити кота в мішку» - так це про тих українських заробітчан, хто оплатив за послуги працевлаштування, а майбутньої роботи в очі не бачив.

Товариство з обмеженою  відповідальністю

«Агентство  зайнятості  Нагірняк-2003»

м. Вінниця, вул. Соборна 66, офіс 309.   Тел. моб. 067 739 77 38

Графік роботи: 9.00 – 18.00     Обід: 13.00 – 14.00     Вихідні: субота,  неділя.

Сайт в Internet:  www.rabota-ok.com