Півтисячі медиків Житомирщини закликали керівників єпархій УПЦ МП підтримати Єдину Помісну Церкву

Дата: 23.11.2018 15:11

Медичні працівники Житомирщини закликали Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського УПЦ Никодима та Митрополита Овруцького і Коростенського УПЦ Віссаріона підтримати створення в Україні Єдиної Помісної церкви.

Таким чином медики долучилися до ініціативи керівників області та міста і культурних діячів, які напередодні також звернулися до керівників єпархій УПЦ МП підтримати Єдину Помісну Церкву.

Звернення підписали 525 медичних працівників Житомирської області.

«Медичні працівники, як і священнослужителі, роблять Божу справу, повертаючи до життя людей. Кожного дня, беручи до рук скальпеля або вислуховуючи хворого, ми просимо Божої допомоги у своїй роботі. Дуже часто медики, як і священнослужителі, рятують душі від розпачу та зневіри. Тому звертаємося до вас з проханням зрозуміти всю важливість створення єдиної помісної української церкви і дати можливість кожному вірянину обрати той храм, де його душа та серце відчують Божу благодать», – йдеться у зверненні.