О Г О Л О Ш Е Н Н Я

28 листопада 2018 року о 10.00 годині в залі для семінарів Андрушівського районного центру зайнятості буде проходити Ярмарок вакансій за участі підприємства 39544054, ТОВ «КРОМБЕРГ  ЕНД  ШУБЕРТ  УКРАЇНА ЖУ», яке має потребу в працівниках. Запрошуються всі бажаючі знайти гарну роботу.

Вид економічної діяльності підприємства: Виробництво електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів.

Адреса підприємства: Житомирський район, с. Оліївка, вул. Садова, 4 (ПОУ знаходиться на              території митного терміналу - на околиці Крошні).

Підприємство гарантує:

• офіційне працевлаштування
  • високий рівень заробітної плати
  • 8-годинний робочий день
  • довіз на роботу і додому
  • систему компенсації обідів
  • оплачуване навчання протягом 3-х тижнів безпосередньо на виробництві, яке допоможе швидко навчитися виробничим процесам та забезпечить швидку адаптацію до роботи на підприємстві