УВАГА КОНКУРС!

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс на

туристичний бренд Червоненської ОТГ

Організатори конкурсу:

Червоненська селищна рада, відділ економічного розвитку, інвестицій та інформації Червоненської селищної ради

1. Загальні положення

1.1. Положення про конкурс на розробку туристичного бренду Червоненської об’єднаної територіальної громади (далі - Конкурс) визначає єдині вимоги щодо визначення кращого туристичного логотипу громади (емблеми та гасла).

1.2. Логотип - будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність громади та ідентифікувати її серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.

1.3. Туристичний логотип та символіка не замінює офіційну символіку громади (гімн, герб і прапор).

2. Мета та завдання конкурсу:

2.1. Конкурс проводиться з метою розробки туристичного бренду Червоненської ОТГ, який буде спрямовано на створення позитивного туристичного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу громади та використовуватиметься в рекламних, промоційних та інших заходах.

2.2. Завданнями Конкурсу є:

• залучення максимальної кількості учасників до розробки туристичного бренду громади;
  • розроблення та створення унікального логотипу Червоненської ОТГ, який слугуватиме поширенню інформації про громаду як туристичну;
  • підвищення туристичної привабливості Червоненської ОТГ на українській та міжнародній туристичній арені;
  • визначення кращого логотипу, як маркетингового інструменту для просування бренду Червоненської ОТГ, який може однаково успішно використовуватись:
  • на інформаційно-рекламній продукції;
  • на подарунково-сувенірній продукції;
  • на дороговказах та інших предметах маркування інфраструктурних об’єктів туристичної інших галузей;
  • під час проведення ділових, наукових, туристичних та інших заходів (конгресів, фестивалів, концертів, ярмарок, виставок, тощо) на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях;
  • на малих архітектурних формах громади.

3. Умови проведення конкурсу:

3.1. Для організації та проведення Конкурсу, а також оголошення його результатів, розпорядженням селищного голови створюється та затверджується персональний та кількісний склад конкурсної комісії.

3.2. Основною формою роботи конкурсної комісії є засідання.

3.3. Засідання конкурсної комісії є легітимним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини від її складу.

3.4. Рішення конкурсної комісії приймається більшістю від присутніх членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів, головуючий має право вирішального голосу.

3.5. Члени конкурсної комісії:

1. беруть участь в обговоренні, розгляді та зіставленні конкурсних робіт і забезпечують прийняття рішення про визначення переможця Конкурсу;
  2. мають право на ознайомлення з усіма матеріалами, поданими на Конкурс, а також на відображення своєї окремої думки у протоколі засідання журі;
  3. зобов’язані дотримуватися норм законодавства, об’єктивно та неупереджено розглядати конкурсні роботи;
  4. мають право відхилити конкурсну роботу, якщо вона не відповідає вимогам та суперечить основним засадам і принципам Червоненської ОТГ та чинному законодавству України.

3.6. У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.7. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.8. До участі в Конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади:

емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення).

3.9. До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронна адреса.

3.10. Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді до 16 грудня 2018 року за адресою: 13434, смт. Червоне, вул. Миру, 28

3.11. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

3.12. Кінцевий термін подання конкурсних робіт — до 16 грудня 2018 року.

3.13. Конкурсна комісія не несе відповідальності за несвоєчасне надходження, втрату чи пошкодження заявки.

3.14. Конкурс проводиться в ІV етапи:

• І-ий етап - проводиться прийом заявок та конкурсних робіт.
  • ІІ-ий етап — засідання конкурсної комісії та відбір 3-х фіналістів на основі критеріїв оцінки та голосуванням членів.
  • ІІІ-ій етап - проводиться оприлюднення конкурсних робіт 3-х фіналістів і починається онлайн- голосування на офіційному сайті громади з 17 грудня до 9.00 22 грудня 2018 року.
  • IV-ий етап – обрання переможця. Переможець обирається шляхом врахування результатів онлайн-голосування (25%) та оцінки конкурсної комісії (75%).

3.15. Конкурсні роботи, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть умовам Конкурсу, або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі у Конкурсі не допускаються.

3.16. Конкурсні роботи, подані на Конкурс, не повертаються і не рецензуються.