Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулося засідання конкурсної комісії на туристичний бренд

Дата: 30.10.2018 16:47
Кількість переглядів: 686

ПРОТОКОЛ №2

засідання конкурсної комісії

для проведення конкурсу на туристичний бренд

Червоненської об'єднаної територіальної громади

 

29  жовтня 2018 р.                                                                                                смт. Червоне

 

Присутні:

Поліщук Олена Володимирівна – голова комісії

Войновська Наталія Леонідівна – секретар комісії

Кошманова Світлана Володимирівна – член комісії

Головач Пилип Вікторович – член комісії

Осадчий Олег Васильович – член комісії

 

Із 5-ти членів комісії присутні 5. Засідання комісії згідно з п.3.3 Положення про конкурс на туристичний бренд Червоненської ОТГ, затвердженого рішенням 35 сесії Червоненської селищної ради від 11.09.2018 є правомочним.

 

Порядок денний:

  1. Підведення підсумків онлайн голосування та визначення переможця конкурсу.

1.По першому питанню порядку денного

СЛУХАЛИ: Поліщук Олену Володимирівну – голову комісії, яка повідомила про те, що за результатами онлайн голосування на офіційному сайті громади Пропозиція 1 отримала 23 голоси, а Пропозиція 226 голосів. За результатами голосування у спільноті  Facebook37 та 39 голосів відповідно, на підтвердження чого надала знімки екрану станом на 9.00 год. 29 жовтня 2018 року. Отже, за результатами онлайн голосування перемогу отримала Пропозиція 2.   Враховуючи п. 6.5 Положення переможець обирається шляхом врахування результатів онлайн-голосування (25%) та оцінки конкурсної комісії (75%). Тому Олена Володимирівна запропонувала членам комісії обговорити пропозиції та визначитися із переможцем конкурсу. Разом з тим вона зауважила, що дуже прикро за те, що мало жителів громади взяли участь у поданні конкурсних пропозицій та онлайн голосуванні, незважаючи на те, що терміни конкурсу були продовжені у часі. Тому основне Завдання конкурсу згідно із Положенням (залучення максимальної кількості учасників до розробки туристичного бренду громади) не було досягнуте.

ВИСТУПИЛИ:

Кошманова Світлана Володимирівна – член комісії, яка висловила думку про те, що башта палацу Терещенків дійсно є типовим та ключовим елементом, за яким нашу громаду легко буде впізнати, але зображення на логотипі має бути максимально реалістичне, тобто за можливості повторювати форму оригіналу до якої, особливо, жителі громади дуже звикли. І не буде нічого страшного, якщо це зображення в пропозиціях учасників буде схоже. Відмінними мають бути інші елементи логотипу.

Осадчий Олег Васильович – член комісії – запропонував за можливості додати до логотипу зображення скульптури «Три грації», яка теж є візитівкою нашої громади. Також, бажано, щоб шрифт на логотипі у всіх учасників конкурсу був авторський, а текст, розміщений на ньому був не більше двох слів, і не обов'язково розміщувався тільки горизонтально. Також хотілося б побачити у логотипі більше креативності, можливо 3D зображення, кольорового насищення, оригінальності, так як це у певній мірі буде обличчям  Червоненської ОТГ, і даний логотип буде розміщуватись в т.ч. і на сувенірній продукції, яка буде розповсюджуватись не тільки у межах, а і за межами України.   

Наталія Леонідівна Войновська – секретар комісії – додала, що кольори логотипу мають бути яскравіші та одразу приваблювати погляд та запропонувала варіант створення кольорового логотипу.

В ході обговорення дійшли спільної думки про те, що сьогодні обирати переможця конкурсу недоцільно, при тому, що обидві пропозиції достойні на увагу та є плодом праці їх авторів. Засвідчити учасникам конкурсу та громадянам, які брали участь у голосуванні нашу повагу за активну громадянську позицію та вдячність за вболівання та небайдужість до громадського життя Червоненської об'єднаної територіальної громади. На думку членів конкурсної комісії необхідно винести на сесію селищної ради пропозицію про внесення зміни до Положення про конкурс на туристичний бренд Червоненської ОТГ з урахуванням зауважень та побажань членів конкурсної комісії.

Запропонувати даним учасникам змінити попередні пропозиції з урахуванням побажань та зауважень членів конкурсної комісії.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

№ з/п

П.І.П.

за

проти

утримався

1.

Поліщук О.В.

+

-

-

2.

Войновська Н.Л.

+