Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Житомирської області прийняти участь у соціальній програмі Scholarship

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна. 
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Участь може узяти будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів. Ваш фах не має для нас значення. Адже наша команда має різносторонню освіту: фінанси, мікробіологія, технічні, гуманітарні та інші напрями. Єдине виняток - ви повинні навчатися на контрактній формі.

Для участі необхідно написати дослідження на тему інтернет-реклами. Тему обирайте самостійно, але не пишіть на загальну. Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів. Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте. Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень. Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.
Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: 
https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 
Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua 
Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про соціальну програму на Вашому сайті chervonenska-gromada.gov.ua.


З повагою

                                                                                          Анатолій Улітовський, директор SEOquick 

 « повернутися до списку новин