День фізичної культури і спорту України в Червоненській ОТГ

Щороку, у другу суботу вересня, Україна відзначає День фізичної культури і спорту.  Цьогоріч заходи з цієї нагоди в Червоненській ОТГ були попередньо заплановані на 8 вересня, але на заваді стала погода. Тому свято відбулося у четвер, 13 вересня, на території ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ супенів».

Традиційно, в програмі свята були змагання – спортивна естафета та футбольний турнір, - а також нагородження працівників фізкультури і спорту Червоненської громади за плідну працю та особистий внесок у розвиток спорту.

Таке звичне дійство цього року стало незвичним, оскільки до жителів громади приєдналися працівники Андрушівського відділення Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області. Нагадаємо, що Червоненська громада активно співпрацює з поліцією за декількома напрямками, зокрема, в планах є відкриття поліцейської станції, а наразі розпочинається реалізація спільного проекту «Відновлення довіри до працівників поліції шляхом проведення табору довіри та спільного велозабігу». Тож почалося свято спорту зі знайомства з представниками поліції Андрушівського району та огляду їхнього спорядження, що неймовірно захопило школярів.

Далі – змагання, визначення переможців та церемонія нагородження.

У спортивній естафеті  «Козацький джур» переможцями стали учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце посіла команда Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, а третє – Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У футбольному турнірі місця розподілились наступним чином: 1-е  вибороли представники Червоного, 2 –е  – Крилівки, а 3-є дісталось Глинівцям. Варто відзначити, що за футбольну команду Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів грали двоє дівчаток, які у своїй майстерності практично не відставали від хлопців.

Фіналом спортивного свята стала товариська зустріч збірної команди поліції та збірної команди Червоненської ОТГ, яка закінчилась з нічийним рахунком 2:2.

Учасники змагань отримали відзнаки та величезну кількість позитивних емоцій. А по завершенні змагальної частини – порцію смачної юшки, яка вже стала візитівкою всіх масових заходів у нашій громаді.