Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Ця визначна дата  24 серпня 1991 року навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного від­родження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Немало шляху вже пройдено з того часу, і на ньому, на жаль, є не лише радість перемог, але й гіркота втрат. Тому мусимо робити усе можливе, щоб ці втрати не були марними. Щоб наші зусилля стали запорукою кращого майбутнього для прийдешніх поколінь.

Тому дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.